HRDÝ TELEFON VERTU FOR BENTLEY

Když se ikonická automobilka spojí s výrobcem nejluxusnějších telefonů na světě, nemůže vzniknout nic jiného než něco mimořádného. Přístroj, který předčí i ta největší očekávání. Propracovaný do takových detailů, že rázem pochopíte samotnou podstatu luxusu. To je nový mobil Vertu s designem Bentley.

Hodinu za Londýnem, v malém městečku Church Crookham, o kterém většina z nás nikdy neslyšela, sídlí jedna z nejluxusnější značek na světě. Nezabývá se výrobou diamantových šperků ani komplikovaných hodinek či luxusních aut. I když se všemi má hodně společného. Zde vznikají dnes již legendární telefony Vertu. Kousek po kousku. Od A do Z.

Na první pohled nenápadná budova ukrývá srdce značky, jež budí silné emoce. Jedni ji milují, druzí naprosto nechápou, k čemu jsou dobré telefony za cenu v řádech statisíců korun, které ani pokaždé nezdobí řady třpytivých diamantů obklopené exotickou kůží.

Exkluzivní reportáž z manufaktury Vertu vyšla v listopadovém vydání magazínu PROČ NE?!, celé znění najdete online na iHNED.cz