V království šelem

Představte si dům. Nádherné sídlo, perfektní do posledního detailu, v němž každá věc – například porcelán – vypráví svůj neopakovatelný příběh. Vítejte v Hermès Maison.

Jen málo značek na světě symbolizuje vrchol luxusu jako módní dům se sídlem na pařížské rue du Faubourg Saint-Honoré č. 24. Příjmení jejího zakladatele Thierryho Hermèse se stalo synonymem pro dokonalost, noblesu a absolutní přepych. Nikdo jiný se nemůže pochlubit tím, že na jeho kabelky se čeká minimálně dva roky a pořadníky se stále plní novými a novými zájemci. Z dílny na postroje v roce 1837 značka vyrostla až do dnešních rozměrů.

Hermès už dávno nejsou jen špičkové kožené doplňky pro milovníky koňského sportu. Toto jméno v sobě nese samotnou DNA luxusu tak jedinečného a dokonalého, že se jím nebudete moct nikdy dost nabažit. Jakmile jednou okusíte to nejlepší z nejlepšího, není cesta zpátky.

Kolik kabelek, hedvábných šátků, kašmírových svetrů, skvěle padnoucích obleků a manžetových knoflíčků ale musíte mít, abyste zcela uspokojili svou vnitřní touhu naplnit každičký moment svého dne přepychem, když s každým dalším kouskem v šatníku tato tužba ještě více narůstá? Přesnou odpověď na tuto otázku neznáme, ale víme, co pravděpodobně uděláte, abyste stavu uspokojení dosáhli: přejdete plynule z oddělení módy Hermès do sekce pro dům.

Článek vyšel v PROČ NE?! v květnu 2016, celé znění najdete na iHned.cz