DOBRÁ INVESTICE

Béžový kabát z kvalitního materiálu vydrží roky. 

Každoroční dilema ohledně kabátu dá pořádně zabrat. Mám si koupit ten, co jsem viděla v nejnovější reklamní kampani? Co když mě přestane po pár týdnech bavit? Hodí se mi ten módní vzor ke zbytku šatníku? Prakticky si na otázku ohledně nejlepšího svrchníku odpovídáte sami.

Raději než do ultra módních kousků investujte do klasického kabátu v neutrální barvě a lichotící siluetě, který přečká více než jednu zimu. Investice do kvalitního materiálu a ušití se rozhodně vyplatí, když si spočítáte, jak dlouho vám takový kousek vydrží.

Dlouhý černý kabát má ve skříni zřejmě naprosto každý. Máte-li chuť na světlejší model, automaticky se nabízí béžová varianta. Sluší každému, stačí si vybrat ten správný odstín. I letošní kolekce nabízí spoustu možností, záleží jen na odstínu vaší pleti, která tím nejlepším měřítkem při výběru svrchníku.

Ideální délka béžového kabátu se pohybuje kolem kolem, krátké tolik nezahřejí, dlouhé se zase mimořádně rychle špiní. Světlý kabát snadno oživí kontrastní pásek, vzorová kašmírová šála nebo výrazný šperk. Nejhezčí je ale sám o sobě. Minimalismus mu opravdu sluší.