CHANEL VE SNU VIDĚTI

Když už nosíte brýle, ať jsou pořádně vidět

Brýle mají velmi specifické postavení. Kdo je nosí od dětských let, zpravidla k nim nemá nejkladnější vztah. Stejně tak v dospělosti jsou chápany často jako nutné zlo. Ale nemělo by tomu tak být. Brýle jsou úžasný detail, dokonalý doplněk, který plní svou praktickou funkci a zároveň se z něj může stát druh každodenního šperku.

S novou kolekcí Chanel Pearl to jde snadno. Vedle slunečních brýlí tu najdete celou řadu rámečků pro brýle dioptrické, o kterých stojí za to přinejmenším popřemýšlet.

Kolekce Chanel Pearl 2015 se skládá z 20 modelů optických rámečků a 31 slunečných brýlí. Pro nositele dioptrií v tomto případě platí, že nenápadnost je passé. Všechny rámečky se honosí sytými odstíny, od černé přes fialovou, zelenou po hnědou.

Tvary vycházejí z vintage stylu. Díky své barevnosti a perleťovým detailům působí velmi moderně a tvoří zajímavý kontrast vůči romantickým šatům, pastelově růžovým tónům, které vládnou podzimním a zimním kolekcích.

Tváří celé kampaně, kterou tradičně nafotil Karl Lagerfeld, je mladičká hvězda Lily-Rose Depp, nová ambasadorka módního domu Chanel.