ELEGANTNÍ NABÍJEČKA

Konec vybitých baterií. Kabelka a psaníčko fungují jako USB nabíječka.

Čím chytřejší telefon, díky rychleji se vybíjí. Aplikace, foťák, krátká videa na Instagram, kontrola e-mailů, stahování dokumentů, poslech hudby cestou v metru a samozřejmě hry zatěžují baterii mobilního telefonu natolik, že vydrží jen pár hodin. Vláčet sebou nabíječku je pro děravé hlavy nejkratší cestou k jejímu zapomenutí v kanceláři nebo v kavárně. V prvním případě stačí přežít noc a ráno bez mobilu. V tom druhém často nezbývá než letět do nejbližšího obchodu a koupit novou. A novou, a novou, a novou.

Řešením jsou přenosné nabíječky, které se ovšem také rády zatoulají do nekonečných hlubin dámské kabelky nebo na to vyzrát a pořídit si chytrou kabelku, která telefon a tablet dokáže nabít sama. Nedávno jsem narazila na chytré doplňky MightyPurse značky HButler.

Jejich psaníčka, kabelky a batohy v sobě mají zabudovanou nabíječku, která funguje se všemi mobilním zařízeními. Nabije iPhone, iPad, smartphone a tablet s Androidem. Jednoduše se vším, co má micro USB port.

Nabídka není moc velká, ale jelikož jednotlivé designy snadno odolají neustále se měnícím trendům a sezonám, vůbec to nevadí. Spíš to ještě více usnadňuje rozhodnutí. Stačí se jen rozhodnout, jestli vám lépe vyhovuje větší peněženka, psaníčko, kabelka přes rameno nebo batoh, vybrat si barvu a začít nosit. Celý projekt představuje zajímavé spojení mezi módou a technikou. Více takových.