KONEC KRUHŮ POD OČIMA. ZA 10 MINUT

Osvěžující náplasti na oční okolí fungují díky přírodnímu složení

Tento týden dostávají moje oči opravdu zabrat. Do monitoru se dívám více jak deset hodin denně, moc toho nenaspím a zvykám si na nové brýle. Takže tmavé kruhy, zase o něco hlubší vrásky a nepříjemné pnutí kolem očí na sebe nedaly dlouho čekat. Hledala jsem proto něco rychlého, co mi nezbrzdí vysoké pracovní tepno a skutečně zafunguje. Pokud možno hned a hodně viditelně.

Samozřejmě kvalitní spánek, ošetření v salonu, kde si člověk odpočine a zklidní a pravidelná péče s pomocí kvalitního očního krému je nejlepší recept, ale někdy to prostě nejde nechat se zavřít do kosmetické kabiny, vypnout telefon a odložit povinnosti.

Když nemůžete spát, sáhněte po oční masce

Naštěstí existují rychlá řešení, jak vyřešit palčivý estetický problém. Jedním z nich, které jsem si otestovala na vlastní kůži, je oční maska v podobě chladivých náplastí plná peptidů od [comfort zone].

Náplasti na oční okolí z řady proti stárnutí pleti jsou hojně napuštěné transparentní tekutinou. Stačí je jemně přitisknout pod oči a nechat pracovat aktivní látky. Náplasti dobře drží na svém místě, proto klidně můžete pracovat dál, zatímco praktická maska působí.

Hesperidin: kouzelná přírodní látka, která mírní otoky po celém těle

Po deseti minutách se náplasti dobře sundavají, protože nestačily ani zdaleka vyschnout. Nicméně svou práci odvedly dobře. Pokožka vypadá pevně, odpočatě a bez známek únavy. Při pohledu na složení je jasné, proč tento produkt funguje. Nejsou v něm umělé vůně ani silikony, zato obsahuje hesperidin.

Tato látka našla své uplatnění mj. v konzervativní léčbě křečových žil. Bioflavoid, získávaný z citrusových plodů, zmírňuje záněty a zlepšuje odtok krve a mízy, což vede k lepší pevnosti a odolnosti cévních stěn. V kosmetice působí úplně stejně, zlepšuje pevnost ošetřené oblasti a zmírňuje otoky.

Náplasti nedráždí oči, což velmi oceňuji zejména nyní, kdy několik týdnů trpím na přecitlivělost a záněty spojivek. Baví mě jednoduchá a čistá aplikace a samozřejmě viditelné výsledky.

Balení je praktické i na cesty. Náplasti jsou balené po dvojici ve malém stříbrném sáčku, vejde se tudíž i do té nejmenší kosmetické taštičky. Celá řada Sublime Skin funguje na základě 96% přírodních ingrediencí a bez silikonů, ty nahrazují přírodní oleje a másla.