JAK NA TŘEPIVÉ A LÁMAVÉ NEHTY? BALZÁM V KAPSE POMŮŽE

Znáte to. Máte dokonalou manikuru, na kterou je radost se podívat, ale efekt vydrží jen pár hodin než se začne olupovat špička jednoho nehtu nebo se rovnou zlomí. Dost nepříjemný problém, kterému však lze předcházet správnou péčí. Silné nehty totiž vydrží v dokonale upraveném stavu mnohem déle než ty slabé a křehké. Stačí používat balzám. S železnou pravidelností.

V zimě si většina z nás nedokáže představit den bez balzámu na rty. Ty si hýčkáme, protože nikdo je nechce mít popraskané, suché a ošklivě scvrklé. Stejnou péči si zaslouží i ruce, zejména nehty a kůžička kolem nich. I ony potřebují hydrataci a výživu stejně jako pokožka obličeje a celého těla. Silné nehty totiž začínají zdravým lůžkem a kůžičkou kolem nehtů. Pravidelná masáž s olejem nebo bambuckým máslem pomáhá růstu zdravých nehtů a zabraňuje jejich třepení.

Vypěstovat si hezké ruce a nehty není nic těžkého, časově ani finančně náročného. Stačí si pořídit univerzální balzám v malém kelímku a ideálně rovnou dva. Jeden si položte na stůl vedle klávesnice a druhý si dejte do kapsy kabátu. Kdykoliv tak budeme mít po ruce přípravek pro hezké nehty i hebké rty. Jeho aplikace trvá ani ne minutu, výsledky stojí za to. Při po dvou dnech uvidíte výrazné výsledky.

Pravidelné používání balzámu coby masážního prostředku na okolí nehtů vyživuje kůžičku, změkčuje ji, zabraňuje bolestivým záděrám a vůbec zlepšuje vzhled rukou. Při výběru balzámu se zaměřte na složení, bambucké máslo, kokosový a arganový olej jsou naprosto ideální pro péči o nehty a zdravý vzhled rukou.