Love Not Like

Když se řekne Tiffany, většině naskočí modrá krabička s bílou stužkou nebo Audrey Hepburn ve velkých slunečních brýlích, jak postává před výlohou obchodu s obrovským náhrdelníkem na krku. Já to mám spojené s  gemologem Melvynem Kirtleym, který mě nadchnul pro barevné kameny (rozhovor s ním najdete na iDnes.cz), od posledního fashion weeku v Paříži taky s Francescou Amfitheatrof (exkluzivní rozhovor vyjde v říjnové ELLE) a hlavně s prstýnkem ve tvaru olivové větvičky, který jsem si koupila kvůli tomu, že jsem chtěla zažít ten pocit nakráčet k Tiffanymu a moct si něco odnést.

Mimochodem na ten úžasný pocit se hodně rychle zvyká, takže jsem si z toho udělala takovou malou ryze soukromou tradici a dvakrát do roka si jdu udělat radost. Jen tak. Nedávno jsem na první pohled zamilovala do dalšího prstýnku a bez něj jsem už nedokázala obchod opustit. Co mi poprvé přistál na ruce, už ji neopustil. Rozhodně nejsem sama, kamarádky to, jak jsem zjistila, mají naprosto stejně. Rády děláme sami sobě radost. Když si nějaký úlovek vyfotíme na Instagram, čekám hodně lajků, tedy srdíček. A přesně na tom u Tiffanyho postavili celou podzimní kampaň s hashtagem #LoveNotLike.

Modelky Pyper America Smith, Fernanda Ly a Imaan Hamman (miluju její vlasy!) ji nafotily s Cass Bird, která v minulosti dělala kampaně pro Nike, GAP nebo True Religion, ale hlavně fotí pro The New York Times Magazine, Paper, GQ, Rolling Stone a Nylon. Skvělá volba fotografa i tváří, protože výsledek vypadá tak cool.