NA VEČER STAČÍ JEMNÉ ŠPERKY & VÝRAZNÉ RTY

Z práce rovnou do společnosti za pár minut? Není nic jednoduššího než sáhnout po elegantním šperku a změnit barvu rtěnky. Výbornou Inspirací pro efektní vzhled, který nezabere mnoho času, je Natalie Portman.

Na červeném koberci na filmovém festivalu Torontu se Natalie nechala vidět v líčení založeném na přirozeně zářivé pleti a výrazných rtech. V diamantovém lesku jejích náušnic vynikne tón pokožky i lesk vlasů. Tento typ náušnic se dá nosit jako výraznější doplněk na den i jako elegantní šperk na večer. O proměnu z přirozeného denního líčení na večerní make-up se postará hydratační rtěnka ve výraznějším odstínu.

Šperky a rtěnky se dají výborně kombinovat do harmonického celku. Odlesky bílých diamantů zasazených v platině vyniknout spolu s růžovými a fuchsiovými tóny. Stále populárnější růžové zlato ladí s červenými odstíny s oranžovými podtóny. Kov Rubedo, jehož barva balancuje na hranici mezi růžovým a broskvovým zlatem, si přímo žádá tělové odstíny s narůžovělým nádechem, které jsou o tón či dva tmavší než barva přirozených rtů.